THE
MALAYSIA
SITE

 
Kedah
- Kedah
- Alor Setar
- Alor Setar Busstation
- Beris Lake Wijngaard
- Gunung Jerai
- Langkawi
- Kuala Kedah
- Merbok Archeo. Museum
- Ulu Muda
- Ulu Muda Jungle
- Pedu Lake
- Kampongs
- Maleis kamponghuis
Algemeen
Jungle
Kuala Lumpur
Penang
Langkawi
Melakka
De Highlands
De Westkust
De Oostkust
Sabah
Sarawak
Kedah
Labuan
Sepang
MaleisiŽ Specialisten
MaleisiŽ met kinderen
Auto/Bus/Trein
Hotels Reserveren

Reisverslagen
De Maleise Keuken
Golf & Golf Clubs
Tickets MaleisiŽ
Reisaanbiedingen
Links
Contact
 



 

Shahab Perdana Bus Terminal
Alor Setar

Dit is het centrale busstation van Alor Setar en het ligt in Shahab Perdana, dat op enige afstand van het centrum van Alor Setar ligt. Deze terminal biedt busdiensten aan van en naar de meeste steden in MaleisiŽ. Om er te komen, kun je de het best de stadsbus of een taxi nemen.
Het merendeel van de expressbussen in MaleisiŽ hebben airconditioning. Tickets kunnen gekocht worden in het busstation of bij reisbureautjes in de stad. Alle bussen, die in Alor Setar aankomen, stoppen bij Shahab Perdana Terminal. Degenen, die naar andere steden willen reizen, waaronder Thailand, kunnen ook op deze terminal de bus nemen. Lokale busdiensten zijn er ook. Ze rijden bijna naar alle plaatsen in Kedah.

Transnational Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Kota Bahru

09.00, 21.30

RM35.30 (A) RM26.50 (C)

Alor Setar naar Ipoh

10.00, 15.00, 15.30, 20.00, 21.00

RM22 (A) RM16.50 (C)

Alor Setar naar Teluk Intan

15.00, 20.00

RM29.50 (A) RM22.10 (C)

Alor Setar naar Kuala Lumpur

10.00, 12.30, 1430, 17.30, 23.00, 23.59

RM40 (A) RM30 (C)

Alor Setar naar Seremban

10.30, 22.15

RM44.5 (A) RM33.4 (C)

Alor Setar naar Melaka

10.30, 22.15

RM51.3 (A) RM38.5 (C)

Alor Setar naar Kuala Terenganu

22.00

RM53.6 (A) RM40.2 (C)

Alor Setar naar Jerteh

22.00

RM44.5 (A) RM33.4 (C)

Alor Setar naar Kajang

12.30

RM44.9 (A) RM33.7 (C)

Alor Setar naar Klang

11.15, 23.15

RM41.8 (A) RM31.4 (C)

Alor Setar naar Shah Alam

11.15, 23.15

RM44.9 (A) RM33.7 (C)

Konsortium Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Kuala Lumpur

10.00, 17.30, 21.30, 23.30

RM35.10

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Padang Besar

10.30, 15.30

RM7.80 (A) RM5.40 (C)

Alor Setar naar Butterworth

10.30, 16.00, 20.30

RM7.80 (A) RM5.90 (C)

Alor Setar naar Penang

10.30, 16.00, 20.30

RM11.70 (A) RM8.80 (C)

Alor Setar naar Kuala Lumpur

13.30, 22.30

RM40 (A) RM30.20 (C)

Alor Setar naar Putrajaya

13.30, 22.30

RM43.10 (A) RM32.30 (C)

Alor Setar naar Puchong Tesco

13.30, 22.30

RM42.20 (A) RM31.60 (C)

 

Gemakkelijk boeken: Bustickets Online:

Klik op deze banner om te reserveren

 

Gemakkelijk boeken Trein Tickets
cheap booking
Klik op deze banner om te reserveren

 


 

Sri Maju Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Ipoh

09.00, 13.30

RM28.70

Super Nice Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Johor Bahru

19.00, 21.00

RM72

Alor Setar naar Kuala Lumpur

18.30, 21.00, 2330, 2359

RM43.60

Alor Setar naar Singapore

19.00

SGD 36

Maraliner Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Sungai Petani

08.00, 14.00

RM5.60 (A) RM4 (C)

Alor Setar naar Parit Buntar

08.00, 14.00

RM13 (A) RM9.50 (C)

Alor Setar naar Ipoh

08.00, 10.30, 14.00, 17.00, 22.30

RM21.70 (A) RM16 (C)

Alor Setar naar Kuala Lumpur

09.00, 11.30, 12.00, 17.30, 23.00, 23.45, 23.59

RM39 (A) RM29 (C)

Alor Setar naar Kuantan

22.15

RM57 (A) RM 42 (C)

PAlor Setar naar Temerloh

22.15

RM47 (A) RM35 (C)

Cepat Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Bukit Kayu Hitam

05.30, 06.30, 07.00

RM7.60 (A) RM4.10 (C)

Alor Setar naar Batu Pahat

21.00

RM59.40(A) RM44.60 (C)

Alor Setar naar Baling

21.00

RM24.20 (A) RM18.10 (C)

Alor Setar naar Butterworth

11.30, 20.30, 21.00

RM8.10 (A) RM5.90 (C)

Alor Setar naar Dungun

21.00

RM60 (A) RM45 (C)

Alor Setar naar Ipoh

11.30, 20.30, 21.00

RM21.80 (A) RM16.30 (C)

Alor Setar naar Jeli

21.00

RM33.20 (A) RM24.90 (C)

Alor Setar naar Jerteh

21.00

RM45.90 (A) RM34.50 (C)

Alor Setar naar Kangar

06.30

RM11.90

Alor Setar naar Kuala Terenganu

21.00

RM50 (A) RM37.40 (C)

Alor Setar naar Kota Tinggi

20.30

RM77.70 (A) RM38.90 (C)

Alor Setar naar Kuala Lumpur

11.30, 20.30, 21.00

RM39.10 (A) RM29.30 (C)

Alor Setar naar Kemaman

21.00

RM65 (A) RM48.80 (C)

Alor Setar naar Kluang

20.30

RM60.50 (A) RM45.40 (C)

Alor Setar naar Kuantan

21.00

RM66.80 (A) RM50.10 (C)

Alor Setar naar Melaka

11.30, 20.30, 21.00

RM51.20 (A) RM39 (C)

Alor Setar naar Mersing

20.30

RM68.90 (A) RM51.70 (C)

Alor Setar naar Muar

21.00

RM55 (A) RM41.20 (C)

Alor Setar naar Pontian

21.00

RM65.70 (A) RM49.30 (C)

Alor Setar naar Sungai Petani

11.30, 20.30, 21.00

RM4.90 (A) RM3.70 (C)

Alor Setar naar Segamat

11.30, 20.30, 21.00

RM61.70 (A) RM49.30 (C)

Alor Setar naar Kuala Terenganu

21.00

RM50

Alor Setar naar Seremban

11.30, 20.30, 21.00

RM44.50 (A) RM33.40 (C)

Cosmic Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Kuala Lumpur

09.00, 10.45, 14.30, 22.45, 23.45

RM40.17 (A) RM30 (C)

Alor Setar naar Kajang

09.00, 22.45, 23.30

RM45 (A) RM34 (C)

Etika Delta Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Kuala Lumpur

10.00, 11.30, 14.45, 17.30, 23.30, 23.50

RM39

Alor Setar naar Kajang

11.30, 23.30

RM43

Alor Setar naar Klang

13.00, 23.45

RM45

Alor Setar naar Shah Alam

13.00, 23.45

RM43

Maju Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Bukit Kayu Hitam

08.00

RM4 (A) RM3 (C)

Alor Setar naar Kangar

08.00

RM4 (A) RM3 (C)

Alor Setar naar Klang

14.15, 15.30

RM37.70 (A) 27.40 (C)

Alor Setar naar Kuala Perlis

08.00

RM4 (A) RM3 (C)

Alor Setar naar Shah Alam

15.30

RM37.10 (A) RM27.85 (C)

Alor Setar naar Sungai Petani

15.30

RM4.90 (A) RM4 (C)

Utama Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Kuantan

20.00, 20.30

RM58.10 (A) RM43.60 (C)

Alor Setar naar Temerloh

20.00, 20.30

RM48.10 (A) RM35.60 (C)

S & S International Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Ayer Hitam

18.00, 22.15

RM60.70 (A) RM 45.50 (C)

Alor Setar naar Johor Bahru

18.00, 22.15

RM70.50 (A) RM 52.90 (C)

Alor Setar naar Kluang

13.45, 18.00, 22.15

RM60.70 (A) RM 45.90 (C)

Alor Setar naar Kuala Lumpur

00.05, 13.45, 18.00, 22.15

RM39.30 (A) RM 29.50 (C)

Alor Setar naar Mersing

18.00, 22.15

RM76.90 (A) RM 57.70 (C)

Alor Setar naar Seremban

13.45, 18.00, 22.15

RM44.90 (A) RM 33.50 (C)

Alor Setar naar Sungai Petani

15.30

RM4.90

Alor Setar naar Skudai

18.00, 22.15

RM70.50 (A) RM 52.90 (C)

Alor Setar naar Kuala Lumpur

10.30, 23.30

RM40 (A) RM30 (C)

Sani Express

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Kajang

23.30

RM45 (A) RM34 (C)

Alor Setar naar Klang

10.30, 23.30

RM45 (A) RM34 (C)

Alor Setar naar Shah Alam

10.30, 23.30

RM45 (A) RM34 (C)

Alor Setar naar Butterworth

12.00, 14.00

RM14 (A) RM11 (C)

Pancaran Matahari Express

 

Route

Tijd

Prijs

Alor Setar naar Kuala Lumpur

10.00, 14.30, 18.30, 22.00, 23.00, 23.59

RM40

Let op: tijden en prijzen zijn aan veranderingen onderhevig. Deze zijn afhankelijk van de busbedrijven.

 



  Strategically located in the heart of Alor Setar, Holiday Villa Alor Setar is the only prestigious hotel, catering naarwards the exacting needs of the business and leisure traveller. The 160-room hotel features modern conveniences which include a wide spectrum of dining, entertainment, meeting and recreational facilities. The hotel offers a choice of outlets for your dining and entertainment pleasure.
24-hour Lagenda Coffee House
Chinese Restaurant-with private rooms and karaoke
 

Rooms from US 67 per night

Information/reservation

Holiday Villa <click>



 

  Mutiara Pedu Lake and Golf Resort Kedah stands majestically on two islands in the 75-square-kilometer man-made Pedu Lake surrounded by one of the world's oldest tropical rainforests. A 20-meter bridge links the north and south islands. Mutiara Pedu Lake and Golf Resort Kedah presents a serene atmosphere, perfect for a relaxed holiday. It offers international-class comforts in a traditional setting. .

 

Rooms from US 44 per night

Information/reservation

Mutiara Pedu Lake <click>




 

Google

 

Google

  Ben van Wijnen

 
Copyright © 2001 - 2017 WINT. All Rights Reserved. | Privacy Policy | Facebook: https://www.facebook.com/malaysite